Co o nás říkají

 

 

Děkuji za pomoc při výběru mých nových šatů. Mám Oblíbený model Dáša a už mám dvě barvy a k tomu novou vestu na podzim. To je prostě super!!!

Pavla V.

 

Já dlužím jedno velké poděkování za trpělivost, upřímnost, dodání sebevědomí a v neposlední řadě za přešití šatů tak, abych byla spokojená . Ty letní s květy jsou úžasné, cítím se jako kočka a myslím, že neodolám ani jiným modelům .

Martina H.

 

Krásnou sukni od Vás jsem včera vyvezla na Chodské slavnosti a už se těším, až předvedu šaty ???? děkuji za krásné kousky do šatníku ???? můj první nákup ve studiu určitě nebyl poslední ????.

Kristýna R.

 

Velice děkuji za pomoc s výběrem šatů. Jsou úžasné. Celou svatbu jsem se cítila velice pohodlně. A tričko, které jsem u vás zakoupila je také super. Moc děkuji! Určitě se znova zastavím.

Anežka Sára K.

 

Dnes som sa v Malackách zahrala kustik na modelku ????. Dievčatá boli veľmi milé a ukázali mi moje zrejme nové ja ????. Tie kúsky sú proste top, úžasné. Skvelý materiál, precízne spracovanie. Krása.

Maja Š.

 

Krasne modely, stihy, farby a neskutocne prijemne materialy. K tomu mile predavajuce na veltrhu v Malackach a nedalo sa odolat. Verim, ze k jednemu kusku pribudnu aj dalsie

Martina O.

 

Moc děkuji za včerejší zážitek. Na doporučení od mé kamarádky jsem se do módního studia konečně vypravila. Jsem NADŠENÁ z šatů, sukní a halenek a přístupu paní majitelky. Vybrala mi šaty, které bych na stojanu nechala bez povšimnutí. K mému překvapení mi všechny seděly, slušely a já se líbila sama sobě. Což mi dáte, dámy, za pravdu, že se vám v obchodě často nestane. Konečně jsem našla obchod, který jsem hledala. Sem se budu velmi ráda vracet.
ROZHODNĚ DOPORUČUJI. Já sama jsem ho hned ten den doporučila sedmi kamarádkám. A velmi ráda!

Iveta Š.

 

Děkuji za páteční nákup. Z obchodu jsem odcházela naprosto spokojená a sladěná na sobotní ples. Majitelka je opravdu profesionál na pravém místě. Je z ní cítit nadšení pro práci. Určitě to nebyl první nákup. Ráda opět přijedu. Ještě jednou moc děkuji.

Ilona K.

 

Zuzku vřele doporučuji, byla jsem na barevné typologii a strávila moc příijemnou hodinu.

Šárka N.